Telefon
Man Yedek Parça Ankara Man Yedek Parça Ankara Ankara Grup Ticari Araçlar

Man Yedek Parça

Man Yedek Parça Ankara Ostim'de Man orjinal ve yan sanayi yedek parça temini yapmaktadır. Yedek parçaların temin süresi firmamız Ankara Grup Ticari Araçlar tarafndan en aza indirilmiştir. Stokda bulunan ürünler hemen teslim edilebilmekte, stokda bulunmayan ürünler MAN firmasından anında taleple getirtilmektedir. Man Kamyon Yedek Parçaları, Man Tır Yedek Parçaları, Man Otobüs Yedek Parçaları için telefonla firmamızdan fiyat alabilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

Kararını MAN'dan yana kullanan kişileri mükemmel bir kalite deneyimi beklemektedir. Yedek parçalarda neden daha az memnuniyet ile yetinesiniz ki? MAN Orijinal yedek parçaları® en iyi kaliteyi sunmaktadır. Bu yedek parçalar MAN yönetmeliklerine uygun olarak üretilir ve en sıkı kalite standartlarımıza uygunluk konusunda kontrol edilir ve yüksek güvenilirlik ve ekonomiklik kapsamında kullanımınıza sunulur. Bu parçalara yönelik dünya çapında 12 aylık bir garanti hizmeti söz konusudur. Güvenilir kalite.

En son teknolojik donanıma sahip MAN Orijinal yedek parçaları®
En yeni teknolojiyi sunan MAN kalitesi
Dünya çapında orijinal parça garantisi
Tüm MAN araç tipleri için parça danışmanlık hizmeti – Eski modeller ve özel araçlar için de geçerli

Man marka araçlarınızın modeline göre uygun parça konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız Ankara Ostim'de faaliyet göstermekte olup tüm Türkiye'ye kargo ile parça gönderimi yapılmaktadır. Ankara içi gönderimler aynı gün firmamız araçları ile sağlanmaktadır.

Man TGX Yedek Parçaları
Ulusal ve uluslararası uzun yol taşımacılığında verimlilik ve yeterlilik, dünya çapındaki rekabet ortamında başarılı olabilmek için olmazsa olmaz faktörlerdir. Uzun yol taşıma aracı MAN TGX ağır yük serisine yeni standartlar getirmekte ve konfor, ekonomi ve dinamiklik alanlarında en yüksek beklentilere bile rahatlıkla cevap vermektedir. MAN TGX'i keşfedin ve hedeflerinize daha güvenli, daha konforlu ve daha verimli şekilde ulaşın.

Test edilmiş ve onaylanmış yeni motor teknolojisi kombinasyonu
Euro 6'da 360 ila 480 PS güç için D20 ve D26 serileri altı silindirli Common-Rail motorlar seçime hazırdır.
Common Rail enjeksiyon sistemi motor içindeki partikül oluşumunu azaltır.
Egzoz gazı geri beslemesi AGR sayesinde motordaki azot oksit oluşumu azaltılır.
İki kademeli şarj, Euro 6 ile motor uyumunu optimize eder. Bu durum geniş bir devir sayısı bölgesinde egzoz emisyon değerlerinin iyileştirilmesi anlamına gelir.
Dahili devresi olan düşük sıcaklık soğutma sistemi (NTK) Euro 6 motorlarda şarj havası soğutma etkisini arttırır. AGR ve iki kademeli şarj dolayısıyla artan sıcaklık girişi nedeniyle şarj havasına yönelik güçlü bir geri soğutma sistemi gereklidir.

Man TGS Yedek Parçaları
Sağlam, güvenilir, çekiş gücü yüksek: Zorlu çekme ve inşaat işlerinde çok yönlü bir araç olarak MAN TGS, yüksek taşıma kapasitesi ve üstün ekonomisinin yanı sıra güçlü olmasıyla da ön plana çıkmaktadır. Farklı tahrik yöntemleri ile 18 - 44 ton aralığındaki tüm talepleri karşılayabiliyor. TGS, tüm tekerleklerden çekişli kamyonların rekabet ortamında örnek kamyon niteliğindedir: Kapatılabilir, sürekli tüm tekerleklerden çekiş sistemi veya ağırlıktan tasarruf edilmesini sağlayan MAN HydroDrive® – MAN TGS dünya çapında arazi, ağır şantiye yükleri ve belediye araçları kategorilerinde en tepede yer almaktadır.
En ağır yükler bile MAN TGS tarafından güvenli bir şekilde ve zamanında hedeflerine ulaştırılmaktadır – Asfalt yollar veya yol tutuşun zayıf olduğu bozuk yollar. Gerekli olan dinamiklik, torku güçlü Common Rail motorlar tarafından sağlanmaktadır. Otomatikleştirilmiş MAN TipMatic® vites sistemi sürücünün yükünü azaltmaktadır. Mükemmel tekerlek, motor ve şanzıman kombinasyonları sayesinde 8x8 tahrikli tüm tekerleklerden çekişli kamyon tipine kadar çok yönlü kullanım imkanı mevcuttur. Her işin üstesinden gelen yeni MAN TGS'yi keşfedin – Ekonomik ve daha verimli.

Aktarma organları: Tüm yük çekme beklentilerine uygun:
Euro 6'da 480 PS güce kadar D20 ve D26 serileri altı silindirli Common-Rail dizel motorlar
Devreye sokulabilir ön tahrik MAN HydroDrive®
Otomatikleştirilmiş manüel şanzıman MAN TipMatic®
Rakipsiz çok yönlü tekerlek ve tahrik formülleri, tüm tekerleklerden çekişli 8x8 kamyon modeline kadar

Man TGM Yedek Parçaları
MAN TGM birçok yeteneğe sahiptir. Çok yönlü kullanım avantajlarını özellikle solo kullanımlarda ve hafif römork çekme işlerinde göstermektedir. Kullanım türünden bağımsız olarak yüksek taşıma kabiliyeti, büyük hacimli yapısı ve sınıfının en iyi sürüş özellikleri ile göz doldurmaktadır. Ayrıca yeni tasarım yapısı, konforlu sürücü kabini ve ergonomik iç mekanı TGM serisinin her modelini verimli bir sürücü kamyonu yapmaktadır.
Yeni iç mekan tasarımı – Şeffaf bilgi sistemi, yüksek kalitede yüzeyler
MAN TGM iç mekan konsepti, kullanıcıların ancak lüks binek otomobillerde görebileceği bir konfor seviyesini yansıtmaktadır. İç kaplamalar komple yeniden tasarlanmıştır: Fırçalanmış alüminyum dekor çıtaları, dokulu plastik yüzeyler ve saten krom kaplı kapı kolları en yüksek standartları yansıtmaktadır. Yeni gösterge paneli, düzenli ve net görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Çok çeşitli eşya gözleri geniş yük bölmeleri sağlamaktadır. Sürücünün her türlü hava koşulunda kendisini rahat hissetmesi için MAN araçlarının düşük sınıflarında bile verimli otomatik klima ve havalı sürücü konfor koltukları (bel omuru destekli) sunulmaktadır. Omuz ayarı, koltuk ısıtması ve koltuk klima sistemi sayesinde tüm sıcaklık koşullarında konforlu bir koltuk kliması sağlanmaktadır – Bu sayede konsantrasyon ve performans artış göstermektedir.
Bazen daha azı daha fazlasıdır
Düşük net ağırlığı sayesinde MAN TGM daha fazla taşıma kapasitesine sahiptir. Üzerine donanım eklenebilen şasi konstrüksiyonu ve tüketimde cimri ve çevre dostu Common Rail motorlarının bunda payı büyüktür. Dağıtım aracı olarak kullanılan MAN TGM'nin çok yönlü karakterini keşfedin.

Dağıtım taşımacılığında başarılı olmak isteyen kişi, yakıttan tasarruf eden ve aynı zamanda yüksek performans sunan motorlara ihtiyaç duyar. Çekişi kuvvetli Euro 6 MAN Common-Rail motorları uygun tork eğrileri, düşük tüketimleri ve uzun bakım aralıkları ile şaşırtmaktadır. 12 ila 26 ton ağırlık sınıfında yer alan yeni MAN TGM her türlü bölgede kullanılabilmektedir. Euro 6 ile kombine edilmiş şekilde de bu üretim serisi hafif yapısı sayesinde yüksek taşıma kapasitesine sahiptir ve en üst sürüş konforu ile birlikte yüksek bir hacim sunmaktadır.

Man TGL Yedek Parçaları
MAN TGL ile şirket sahiplerini ve sürücüleri yüksek taşıma kapasitesi, düşük yakıt tüketimi ve kolay kullanım özellikleri beklemektedir. Dağıtım hizmetine yönelik bu kamyon kesintisiz sürüş dinamiği ve yüksek manevra kabiliyeti ile şaşırtmaktadır. MAN TGL'nin öne çıkan özelliklerinden biri de sürücü kabinin yeniden tasarlanan iç mekanıdır, kabin içi konfor üst sınıf bir binek otomobil düzeyindedir. MAN TGL sayesinde kısa yol ve dağıtım hizmetine yönelik tüm beklentiler sorunsuzca cevap bulmaktadır.
5-, 6-, 7,5 veya 10 ton sınıfı olması fark etmez: Tüm kamyonlar verimli olarak çalışmaktadır ve düşük net ağırlıkları sayesinde dağıtım hizmetinde yüksek bir taşıma kapasitesine sahiptir. MAN TGL ilgili kullanım alanına yönelik olarak noktasal hassasiyette konfigüre edilebilmektedir, örneğin damperli kamyon, içecek taşıma kamyonu, soğutmalı kamyon, belediye araçları veya yol bakım araçları.

Dağıtım taşımacılığında başarılı olmak isteyen kişi, yakıttan tasarruf eden ve aynı zamanda yüksek performans sunan motorlara ihtiyaç duyar. Çekişi kuvvetli MAN Common-Rail motorları uygun tork eğrileri, düşük tüketimleri ve uzun bakım aralıkları ile şaşırtmaktadır. Euro 6 modeli güçlü ve çevre dostu dört ve altı silindirli sıralı motorlar (D08 üretim serisi - 110 kW (150 PS) ila 184 kW (250 PS) arasında) pratik ve zararlı madde atımı olmadan çalışmaktadır.

Man Otobüs Yedek Parça
Man Otobüslerin Fortuna, S 2000, SL, SR, Lion's Coach, Lion's Regio, Lion's City, Neoplan, Starliner, Cityliner, Tourliner, Trendliner modellerin sıfır orjinal yedek parça satışlarını yapmaktayız. Sipariş verdiğiniz ürün aynı gün içerisinde gönderilir.
© 2019 Ankara Grup Ticari Araçlar Man Yedek Parça Ankara, Mercedes Yedek Parça Ankara